הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
לייעוץ מקצועי חייגו 3839*

מערכת לסריקת עמוד השדרה ללא קרינה!

 • מחיר מבצע: 30000 בלבד
 • מחיר רגיל: ₪32000
 • בחר כמות
מערכת לסריקת עמוד שדרה ללא קרינה- SPINAL MOUSE


*המערכת אושרה על ידי הFDA- מנהל המזון והתרופות של ארצות הברית. *המערכת אושרה על ידי האיחוד האירופאי, אישור CE , הסימון מראה לרוכש שהמוצר ממלא אחר כל הדרישות הבטיחותיות, הבריאותיות והסביבתיות כפי שהן מוגדרות בדירקטיבות האירופיות החלות עליו.
מערכת לסריקת עמוד שדרה, מדוייקת קלה ומהירה וללא שום קרינה. יותר מ3000 מרפאות, רופאים ומטפלים במרכזי בריאות בעולם כבר משתמשים במערכת, עכשיו גם בישראל.

למה SpinalMouse®?
כאבי גב הוא המחלה השכיחה ביותר בחברה של המאה ה -21 שלנו. מחקרים שנעשו לאחרונה מראים כי ליותר מ -80% מהאוכלוסייה יש כאבי גב ו -40% מאלה שאינם מטופלים ולא נבדקו עלולים לפתח בעיות כרוניות.
האבולוציה של האדם, התפתחות החברה והיציבה הלא נכונה. גורמת ללחץ רב על עמוד השדרה ומובילה למחלות שונות.
בעזרת ""SpinalMouse®ניתנת האפשרות להעריך את היישור, היציבה והניידות של עמוד השדרה. הליך זה אינו פולשני ואין לו תופעות לוואי שליליות על הגוף, ולכן מומלץ לכל קבוצות הגיל, כולל ילדים, נשים בהריון וזקנים.
התוצאה של ""SpinalMouse®באות לידי ביטוי בדו"ח גרפי עם מידע ברור ומובן למטופל.הדוח מכיל גרפיקה של עמוד השדרה וטבלה עם ערכי זווית של החוליות.
§        פונקציות עמוד השדרה וביצועים.
קיים קשר חזק בין קו המשטח שעליו המדידה מתבצעת וקו האמצע של עמוד השדרה במונחים של יישור, טווח תנועה, תפקוד וביצוע תפקידיה. התוכנה שמחשבת את הפרמטרים של עמוד השדרה מבוססת על עיקרון זה.

 


העקרון
כל גב ועמוד שדרה הוא ייחודי בצורתו. הערכה מקצועית לפני, במהלך ואחרי כל טיפול הינה הכרחית כדי לספק את הבסיס לקורס מתאים של טיפול.
""SpinalMouse®הוא כלי מהפכני, שבעזרת מחשב ניתן לקבל הערכה ולקבוע את צורתו של עמוד השדרה הסגיטלי והחזיתי.
זהו מכשיר מדידה חדש וקומפקטי שבשילוב עם תוכנת מחשב מעריך את הצורה, הניידות והעקמומיות של עמוד השדרה ללא החלת קרינה מזיקה. המכשיר מתאם עצמו לקווי מתאר של הגב והנתונים מועברים למחשב.
המכשיר מספק תוצאות מיידיות, מהירות ומדויקות תוך דקות. הסורק מאפשר ניתוח נתונים בסיוע מחשב ותצוגה של עמוד השדרה, המכשיר עולה על רוב השיטות ה"מקובלות". מדוייק, לא פולשני וחופשי לגמרי מקרינה.
אבחון עם "- "SpinalMouse®מציג את הסיבות לכאבי גב למטופל, לרופא והמטפל. האבחון הוא מהיר, קל להבנה ואינו מזיק למטופל, כיוון שלא נעשה שימוש בכימיקלים או קרינה, אין תופעות לוואי או התוויות נגד ויכול להתבצע בכל עת ובכל מספר פעמים.המכשיר מונח באופן ידני על העור, לאורך עמוד השדרה.ההערכה מורכבת משני סטים של שלוש מדידות. כל קבוצה אחת במישור הפרופיל הסגיטלי וקבוצה אחרת במישור הפרונטלי.
למכשיר יש שני גלילים המאפשרים מעקב אחר עמוד השדרה. ובעזרת שלושה חיישנים, שבאמצעות חיבור Bluetooth, משדרים נתונים רלוונטיים מבחינה קלינית לתוכנת המחשב.
הנתונים מנותחים ובכך ניתן להעריך את:
§ מידות זוויות סגיטליות וחזיתיות.
§ יציבה וניידות בעמוד השדרה.
§ פונקציות עמוד השדרה וביצועים.
קיים קשר חזק בין קו המשטח שעליו המדידה מתבצעת וקו האמצע של עמוד השדרה במונחים של יישור, טווח תנועה, תפקוד וביצוע תפקידיה. התוכנה שמחשבת את הפרמטרים של עמוד השדרה מבוססת על עיקרון זה.

יתרונות המכשיר
*מאפשר לזהות זוויות בחוליות גלובליות, סאגיטלי וחזיתיות.
*המכשיר יציב ונייד *הסורק הינו מדויק ואמין
*הוא עמיד בבדיקות שונות ותקנים סטנדרטים
*ללא נזק למטופל וללא קרינה
תוצאות המכשיר
התוצאות המאובחנות מספקות מידע באמינות גבוהה של הנתונים. ניתן לזהות סימפטומים של תפקוד ופתולוגיה של עמוד השדרה, בעזרת האבחון ניתן להתאים את הטיפול הטוב ביותר לכל אדם. כמו כן ניתן לבצע מדידות חוזרות כדי לעקוב אחר מצב המטופל כיוון שמכשיר זה אינו פולשני וללא קרינה.איזה סוג של מידע ניתן לקבל מכשיר המדידה ""SpinalMouse®?
אנו משיגים מידע קליני חשוב שיש צורך וניתן להשתמש בו.
המידע שמתקבל מהסריקה יכול לספק לרופאים ולמטפלים את הדרכים הטובות ביותר לטיפול, לריפוי ומניעה.
שימוש במכשיר האבחון"- "SpinalMouse®, שנערך לפני טיפול או במהלך טיפול יכול לעקוב אחר התקדמות מצבו של המטופל ולספק יישום איכות נחוצה. בסופו של דבר, השימוש במכשיר זה למטופל מביא לתוצאות טובות יותר בתהליך ההתאוששות תוך מעקב אחר מצבו.
חולים עם מחלות של עמוד השדרה יכולים לקבל מידע מהיר, מדויק ואמין .יתר על כן, המכשיר ""SpinalMouse®יכול להשוות את תוצאות הסריקה הקודמת, או את התוצאות של מספר סריקות מהתוצאות הנוכחיות, ובכך, מספק מידע איכותי. ומאפשר הערכה מדויקת של אפקטיביות הטיפול, שיקום ועל ידי בדיקת השיפור של כל חולה באופן אינדיבידואלי.
בהשוואה לשיטות קיימות אחרות, ""SpinalMouse®מציע יתרונות כגון: דיוק, אובייקטיביות ויחס עלות-תועלת טובה מאוד.


מוצרים דומים

 • Hercules HK 1001

  Hercules HK 1001

  מערכת אורטופדית לטיפול והקלה בכאבי כתפיים
  ₪1900 ₪3258
 • Hercules HK 1000

  Hercules HK 1000

  מערכת אורטופדית לטיפול והקלה בכאבי בברכיים
  ₪1900 ₪3258
 • Hercules HB-500

  Hercules HB-500

  מערכת אורטופדית להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני
  ₪2958 ₪3650
 • HB5000

  HB5000

  מערכת אורטופדית להפגת כאבי גב ושיקום עמוד השדרה המותני
  ₪3558 ₪4250